Detta är resultaten från Buster & Starlet Cup 2019. Se de senaste resultaten från Buster & Starlet Cup 2020 här.



Lördag 27/4 (Dag 3)

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27040400 lö 27/04 08:45 lö 27/04 Idre Fjäll A F05 Grp A Sundborns GoIF 2 - 2 Kristinehamns IBF    
27040100 lö 27/04 08:45 lö 27/04 Ishallen F05 Grp A Strömsbro IF F-05 1 - 0 IK Ljusdal    
27040401 lö 27/04 09:30 lö 27/04 Idre Fjäll A P05 Grp C Skoghall IBK Blå 0 - 7 Nykvarns IF    
27040500 lö 27/04 09:30 lö 27/04 Idre Fjäll B F05 Grp B Bälinge IF 0 - 4 Karlstad IBF    
27040101 lö 27/04 09:30 lö 27/04 Ishallen P05 Grp C Sundborns GoIF 0 - 4 IS Saga    
27040600 lö 27/04 09:30 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall F05 Grp B IBF Gagnef 0 - 4 Norrsundets IF F05-07    
27040402 lö 27/04 10:15 lö 27/04 Idre Fjäll A P05 Grp D IBF Leksand 5 - 3 Hässelby SK Hawks Röd    
27040501 lö 27/04 10:15 lö 27/04 Idre Fjäll B P05 Grp E Storvreta IBK 4 - 4 Skoghall IBK Röd    
27040102 lö 27/04 10:15 lö 27/04 Ishallen P05 Grp D IK Ljusdal 6 - 3 Kristinehamns IBF    
27040601 lö 27/04 10:15 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall P05 Grp E Bele Barkar...BF IF. P-05 3 - 2 KAIS Mora UIF 2    
27040403 lö 27/04 11:00 lö 27/04 Idre Fjäll A P05 Grp B Järfälla IBK 2 - 1 Edebäck IBF    
27040502 lö 27/04 11:00 lö 27/04 Idre Fjäll B P05 Grp A Hagunda IF 6 - 4 KAIS Mora UIF 1    
27040103 lö 27/04 11:00 lö 27/04 Ishallen P05 Grp B Strömsbro IF 3 - 3 IBF Säter    
27040602 lö 27/04 11:00 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall P05 Grp A Hässelby SK Hawks Svart 4 - 3 Hultsberg Björkås IBF    
27040404 lö 27/04 11:45 lö 27/04 Idre Fjäll A P06 Grp C Strömsbro IF 3 - 3 FBC Uppsala Ungdom    
27040503 lö 27/04 11:45 lö 27/04 Idre Fjäll B P06 Grp A Krokoms Inn...y KIB 05-06 5 - 4 Bälinge IF Gul    
27040104 lö 27/04 11:45 lö 27/04 Ishallen P06 Grp D Söderbärke GOIF 5 - 10 KAIS Mora UIF 2    
27040603 lö 27/04 11:45 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall P06 Grp B Karlstad IBF 6 - 5 KAIS Mora UIF 07    
27040405 lö 27/04 12:30 lö 27/04 Idre Fjäll A P06 Grp C IK Frej Täby IBK 2 - 1 Älvdalens IBK    
27040504 lö 27/04 12:30 lö 27/04 Idre Fjäll B P06 Grp A KAIS Mora UIF 1 7 - 2 GS86 AIF    
27040105 lö 27/04 12:30 lö 27/04 Ishallen P06 Grp D Bälinge IF Svart 9 - 0 Hagunda IF    
27040604 lö 27/04 12:30 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall P06 Grp B Sundborns GoIF 2 - 7 IS Saga    
27040406 lö 27/04 13:15 lö 27/04 Idre Fjäll A F06 Grp B KAIS Mora UIF 4 - 1 Gävle GIK    
27040505 lö 27/04 13:15 lö 27/04 Idre Fjäll B F06 Grp A Valbo IBF 2 - 4 Digers    
27040106 lö 27/04 13:15 lö 27/04 Ishallen F06 Grp B BK Vålberg 2 - 3 Envikens IF    
27040605 lö 27/04 13:15 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall F06 Grp A IBF Gagnef 0 - 9 Storvreta IBK    
27040407 lö 27/04 14:00 lö 27/04 Idre Fjäll A F05 Grp B Älvdalens IBK 0 - 3 Norrsundets IF F05-07    
27040506 lö 27/04 14:00 lö 27/04 Idre Fjäll B F05 Grp A Strömsbro IF F-05 4 - 1 KAIS Mora UIF    
27040107 lö 27/04 14:00 lö 27/04 Ishallen F05 Grp B Bälinge IF 2 - 1 IBF Gagnef    
27040606 lö 27/04 14:00 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall F05 Grp A IK Ljusdal 1 - 2 Kristinehamns IBF    
27040408 lö 27/04 14:45 lö 27/04 Idre Fjäll A P05 Grp E KAIS Mora UIF 2 2 - 2 Storvreta IBK    
27040507 lö 27/04 14:45 lö 27/04 Idre Fjäll B P05 Grp D Kristinehamns IBF 2 - 3 IBF Leksand    
27040108 lö 27/04 14:45 lö 27/04 Ishallen P05 Grp C IS Saga 7 - 5 Skoghall IBK Blå    
27040607 lö 27/04 14:45 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall P05 Grp C Nykvarns IF 6 - 0 Sundborns GoIF    
27040409 lö 27/04 15:30 lö 27/04 Idre Fjäll A P05 Grp D Hässelby SK Hawks Röd 4 - 4 IK Ljusdal    
27040508 lö 27/04 15:30 lö 27/04 Idre Fjäll B P05 Grp B IBF Säter 7 - 4 Järfälla IBK    
27040109 lö 27/04 15:30 lö 27/04 Ishallen P05 Grp E Skoghall IBK Röd 3 - 1 Bele Barkar...BF IF. P-05    
27040608 lö 27/04 15:30 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall P05 Grp B Edebäck IBF 6 - 3 Strömsbro IF    
27040410 lö 27/04 16:15 lö 27/04 Idre Fjäll A P05 Grp A KAIS Mora UIF 1 0 - 0 Hässelby SK Hawks Svart    
27040509 lö 27/04 16:15 lö 27/04 Idre Fjäll B P06 Grp C FBC Uppsala Ungdom 4 - 2 IK Frej Täby IBK    
27040110 lö 27/04 16:15 lö 27/04 Ishallen P05 Grp A Hultsberg Björkås IBF 3 - 6 Hagunda IF    
27040609 lö 27/04 16:15 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall P06 Grp C Strömsbro IF 1 - 1 Älvdalens IBK    
27040411 lö 27/04 17:00 lö 27/04 Idre Fjäll A P06 Grp B IS Saga 5 - 1 Karlstad IBF    
27040510 lö 27/04 17:00 lö 27/04 Idre Fjäll B P06 Grp D Bälinge IF Svart 2 - 4 KAIS Mora UIF 2    
27040111 lö 27/04 17:00 lö 27/04 Ishallen P06 Grp B Sundborns GoIF 4 - 2 KAIS Mora UIF 07    
27040610 lö 27/04 17:00 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall P06 Grp D Hagunda IF 2 - 10 Söderbärke GOIF    
27040412 lö 27/04 17:45 lö 27/04 Idre Fjäll A F06 Grp A Valbo IBF 9 - 7 IBF Gagnef    
27040511 lö 27/04 17:45 lö 27/04 Idre Fjäll B P06 Grp A Bälinge IF Gul 7 - 0 KAIS Mora UIF 1    
27040112 lö 27/04 17:45 lö 27/04 Ishallen F06 Grp A Digers 0 - 8 Storvreta IBK    
27040611 lö 27/04 17:45 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall P06 Grp A Krokoms Inn...y KIB 05-06 4 - 5 GS86 AIF    
27040413 lö 27/04 18:30 lö 27/04 Idre Fjäll A F05 Grp B Karlstad IBF 9 - 0 IBF Gagnef    
27040512 lö 27/04 18:30 lö 27/04 Idre Fjäll B F06 Grp B BK Vålberg 1 - 5 KAIS Mora UIF    
27040113 lö 27/04 18:30 lö 27/04 Ishallen F05 Grp A IK Ljusdal 0 - 0 Sundborns GoIF    
27040612 lö 27/04 18:30 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall F06 Grp B Envikens IF 6 - 1 Gävle GIK    
27040414 lö 27/04 19:15 lö 27/04 Idre Fjäll A F05 Grp A Kristinehamns IBF 3 - 0 KAIS Mora UIF    
27040513 lö 27/04 19:15 lö 27/04 Idre Fjäll B P05 Slutspel B 1/8 Final Strömsbro IF 9 - 2 Skoghall IBK Blå    
27040114 lö 27/04 19:15 lö 27/04 Ishallen F05 Grp B Norrsundets IF F05-07 3 - 1 Bälinge IF    
27040613 lö 27/04 19:15 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall P05 Slutspel B 1/8 Final Hässelby SK Hawks Röd 1 - 2 Bele Barkar...BF IF. P-05    
27040415 lö 27/04 20:00 lö 27/04 Idre Fjäll A P05 Slutspel A 1/8 Final Edebäck IBF 2 - 3 IS Saga    
27040514 lö 27/04 20:00 lö 27/04 Idre Fjäll B P06 Slutspel B 1/4 Final Söderbärke GOIF 7 - 1 KAIS Mora UIF 07    
27040115 lö 27/04 20:00 lö 27/04 Ishallen P05 Slutspel A 1/8 Final IBF Leksand 2 - 3 KAIS Mora UIF 2    
27040614 lö 27/04 20:00 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall P06 Slutspel B 1/4 Final Sundborns GoIF 5 - 4 Hagunda IF    
27040416 lö 27/04 20:45 lö 27/04 Idre Fjäll A P06 Slutspel A 1/4 Final KAIS Mora UIF 2 4 - 5 Karlstad IBF    
27040515 lö 27/04 20:45 lö 27/04 Idre Fjäll B P06 Slutspel B 1/4 Final GS86 AIF 2 - 1 IK Frej Täby IBK    
27040116 lö 27/04 20:45 lö 27/04 Ishallen P06 Slutspel A 1/4 Final IS Saga 4 - 1 Bälinge IF Svart    
27040615 lö 27/04 20:45 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall P06 Slutspel B 1/4 Final FBC Uppsala Ungdom 8 - 1 Krokoms Inn...y KIB 05-06    
27040417 lö 27/04 21:30 lö 27/04 Idre Fjäll A P06 Slutspel A 1/4 Final Bälinge IF Gul 4 - 5 Älvdalens IBK    
27040516 lö 27/04 21:30 lö 27/04 Idre Fjäll B F05 Grp B Karlstad IBF 3 - 0 Älvdalens IBK    
27040117 lö 27/04 21:30 lö 27/04 Ishallen P06 Slutspel A 1/4 Final Strömsbro IF 1 - 2 KAIS Mora UIF 1    
27040616 lö 27/04 21:30 lö 27/04 Mora Gymnasium Sporthall F05 Grp A Sundborns GoIF 0 - 4 Strömsbro IF F-05