Detta är resultaten från Buster & Starlet Cup 2019. Se de senaste resultaten från Buster & Starlet Cup 2020 här.



Lördag 4/5 (Dag 6)

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
04050400 lö 04/05 08:00 lö 04/05 Idre Fjäll A P03 Grp B Samuelsdals IF 2 - 5 Västerås IBS Ungdom    
04050500 lö 04/05 08:00 lö 04/05 Idre Fjäll B P08 Grp A KAIS Mora UIF 3 2 - 3 Hofors IBK    
04050100 lö 04/05 08:00 lö 04/05 Ishallen P04 Grp A Sundsvall FBC 8 - 3 Bele Barkarby IF Vit    
04050600 lö 04/05 08:00 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall P08 Grp A Skoghalls IBK 1 0 - 2 Älvdalens IBK    
04050700 lö 04/05 08:00 lö 04/05 Norethallen P03 Grp A Täby FC Svart 1 - 3 Björklinge BK 2    
04050401 lö 04/05 08:45 lö 04/05 Idre Fjäll A P03 Grp A Sundsvall FBC 0 - 3 Telge SIBK    
04050501 lö 04/05 08:45 lö 04/05 Idre Fjäll B P08 Grp B KAIS Mora UIF 2 4 - 4 Nacka Wallenstam IBK    
04050101 lö 04/05 08:45 lö 04/05 Ishallen P04 Grp A Farsta IBK 1 1 - 3 Karlstad IBF    
04050601 lö 04/05 08:45 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall P08 Grp A IBF Borlänge 1 - 1 Skoghalls IBK 2    
04050701 lö 04/05 08:45 lö 04/05 Norethallen P03 Grp B IBK Göteborg 5 - 0 Täby FC Vit    
04050402 lö 04/05 09:30 lö 04/05 Idre Fjäll A P04 Grp E IBF Leksand 1 - 3 Bele Barkarby IF svart    
04050502 lö 04/05 09:30 lö 04/05 Idre Fjäll B P08 Grp B KAIS Mora UIF 1 4 - 3 Hultsberg/B...s IBF Svart    
04050102 lö 04/05 09:30 lö 04/05 Ishallen P04 Grp C Nacka Walle...IBK P04 vit 1 - 4 KAIS Mora UIF 1    
04050602 lö 04/05 09:30 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall P08 Grp B Hagfors IBS 1 7 - 3 IBF Gagnef    
04050702 lö 04/05 09:30 lö 04/05 Norethallen P04 Grp C FBC Uppsala Ungdom 12 - 2 Vendelsö IK 1    
04050403 lö 04/05 10:15 lö 04/05 Idre Fjäll A P04 Grp E Gottsunda IBF 1 - 2 Telge SIBK    
04050503 lö 04/05 10:15 lö 04/05 Idre Fjäll B F04 Grp A Lillån IBK 7 - 0 Nacka Wallenstam IBK    
04050103 lö 04/05 10:15 lö 04/05 Ishallen P04 Grp B KAIS Mora UIF 2 4 - 1 Farsta IBK 2    
04050603 lö 04/05 10:15 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall P08 Grp B Hagfors IBS 2 2 - 5 Billingsfors IBK    
04050703 lö 04/05 10:15 lö 04/05 Norethallen P04 Grp B IK Sirius FBC 3 - 3 Västerhaninge IBK    
04050404 lö 04/05 11:00 lö 04/05 Idre Fjäll A P04 Grp D Vendelsö IK 2 3 - 1 Mölndals IBF    
04050504 lö 04/05 11:00 lö 04/05 Idre Fjäll B F04 Grp A KAIS Mora UIF 4 - 4 IK Sirius IBK 2    
04050104 lö 04/05 11:00 lö 04/05 Ishallen P04 Grp D Nynäshamns IBK 2 - 3 Hultsberg/Björkås IBF    
04050604 lö 04/05 11:00 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall F04 Grp C Storvreta IBK 1 - 1 FBC Bollnäs    
04050704 lö 04/05 11:00 lö 04/05 Norethallen F04 Grp B Värmdö IF 2 - 2 Töjnan/Vallentuna    
04050405 lö 04/05 11:45 lö 04/05 Idre Fjäll A F04 Grp B Vindelns IF 0 - 1 IK Sirius IBK 1    
04050505 lö 04/05 11:45 lö 04/05 Idre Fjäll B F08 Grp A IK Sirius IBK - Blå 4 - 1 KAIS Mora UIF Röd    
04050105 lö 04/05 11:45 lö 04/05 Ishallen F03 Grp B IBF Hedemora 2 - 0 Hudik/Björkberg IBK    
04050605 lö 04/05 11:45 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall F04 Grp C Rättvik IBF Leksand 1 - 3 Täby FC    
04050705 lö 04/05 11:45 lö 04/05 Norethallen F03 Grp B Edebäck IBF 1 - 0 Töjnan/Vallentuna    
04050406 lö 04/05 12:30 lö 04/05 Idre Fjäll A P03 Grp A Täby FC Svart 1 - 5 Insjöns IF BK    
04050506 lö 04/05 12:30 lö 04/05 Idre Fjäll B F08 Grp A IK Sirius IBK - Vit 2 - 2 IBF Leksand    
04050106 lö 04/05 12:30 lö 04/05 Ishallen P03 Grp B Samuelsdals IF 3 - 0 Björklinge BK 1    
04050606 lö 04/05 12:30 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall F08 Grp A Täby FC 4 - 0 KAIS Mora UIF Vit    
04050706 lö 04/05 12:30 lö 04/05 Norethallen F03 Grp A KAIS Mora UIF 2 0 - 4 Skoghalls IBK    
04050407 lö 04/05 13:15 lö 04/05 Idre Fjäll A F03 Grp A KAIS Mora UIF 1 2 - 1 Täby FC    
04050507 lö 04/05 13:15 lö 04/05 Idre Fjäll B F07 Grp A KAIS Mora UIF 1 6 - 1 FBC Bollnäs    
04050107 lö 04/05 13:15 lö 04/05 Ishallen P04 Grp A Karlstad IBF 4 - 3 Bele Barkarby IF Vit    
04050607 lö 04/05 13:15 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall F07 Grp A Storvreta IBK 1 0 - 4 Hudik/Björkberg    
04050707 lö 04/05 13:15 lö 04/05 Norethallen P04 Grp A Farsta IBK 1 3 - 9 Sundsvall FBC    
04050408 lö 04/05 14:00 lö 04/05 Idre Fjäll A P04 Grp C KAIS Mora UIF 1 3 - 0 Vendelsö IK 1    
04050508 lö 04/05 14:00 lö 04/05 Idre Fjäll B F07 Grp B KAIS Mora UIF 2 0 - 6 Strömsbro IF    
04050108 lö 04/05 14:00 lö 04/05 Ishallen P04 Grp C Nacka Walle...IBK P04 vit 1 - 10 FBC Uppsala Ungdom    
04050608 lö 04/05 14:00 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall F07 Grp B Almunge IK F06/07 5 - 1 Storvreta IBK 2    
04050708 lö 04/05 14:00 lö 04/05 Norethallen P04 Grp E Gottsunda IBF 2 - 3 IBF Leksand    
04050409 lö 04/05 14:45 lö 04/05 Idre Fjäll A P04 Grp E Telge SIBK 0 - 5 Bele Barkarby IF svart    
04050509 lö 04/05 14:45 lö 04/05 Idre Fjäll B P08 Grp A Skoghalls IBK 1 0 - 3 IBF Borlänge    
04050109 lö 04/05 14:45 lö 04/05 Ishallen P04 Grp B Västerhaninge IBK 9 - 0 Farsta IBK 2    
04050609 lö 04/05 14:45 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall P08 Grp A Hofors IBK 3 - 1 Älvdalens IBK    
04050709 lö 04/05 14:45 lö 04/05 Norethallen P04 Grp B IK Sirius FBC 9 - 0 KAIS Mora UIF 2    
04050410 lö 04/05 15:30 lö 04/05 Idre Fjäll A P04 Grp D Vendelsö IK 2 3 - 1 Nynäshamns IBK    
04050510 lö 04/05 15:30 lö 04/05 Idre Fjäll B P08 Grp A KAIS Mora UIF 3 2 - 3 Skoghalls IBK 2    
04050110 lö 04/05 15:30 lö 04/05 Ishallen P04 Grp D Mölndals IBF 3 - 4 Hultsberg/Björkås IBF    
04050610 lö 04/05 15:30 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall P08 Grp B KAIS Mora UIF 1 5 - 0 Nacka Wallenstam IBK    
04050710 lö 04/05 15:30 lö 04/05 Norethallen F04 Grp A Nacka Wallenstam IBK 2 - 13 KAIS Mora UIF    
04050411 lö 04/05 16:15 lö 04/05 Idre Fjäll A F04 Grp C Täby FC 5 - 0 Storvreta IBK    
04050511 lö 04/05 16:15 lö 04/05 Idre Fjäll B P08 Grp B IBF Gagnef 1 - 4 Billingsfors IBK    
04050111 lö 04/05 16:15 lö 04/05 Ishallen F04 Grp A IK Sirius IBK 2 0 - 0 Lillån IBK    
04050611 lö 04/05 16:15 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall P08 Grp B Hagfors IBS 2 0 - 2 Hultsberg/B...s IBF Svart    
04050711 lö 04/05 16:15 lö 04/05 Norethallen F04 Grp C FBC Bollnäs 4 - 7 Rättvik IBF Leksand    
04050412 lö 04/05 17:00 lö 04/05 Idre Fjäll A F04 Grp B Töjnan/Vallentuna 4 - 1 Vindelns IF    
04050512 lö 04/05 17:00 lö 04/05 Idre Fjäll B F08 Grp A KAIS Mora UIF Röd 1 - 4 Täby FC    
04050112 lö 04/05 17:00 lö 04/05 Ishallen F04 Grp B IK Sirius IBK 1 1 - 2 Värmdö IF    
04050612 lö 04/05 17:00 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall P08 Grp B KAIS Mora UIF 2 3 - 6 Hagfors IBS 1    
04050712 lö 04/05 17:00 lö 04/05 Norethallen P03 Grp A Sundsvall FBC 14 - 2 Täby FC Svart    
04050413 lö 04/05 17:45 lö 04/05 Idre Fjäll A P03 Grp A Björklinge BK 2 1 - 1 Telge SIBK    
04050513 lö 04/05 17:45 lö 04/05 Idre Fjäll B F08 Grp A KAIS Mora UIF Vit 0 - 5 IK Sirius IBK - Vit    
04050113 lö 04/05 17:45 lö 04/05 Ishallen P03 Grp B Västerås IBS Ungdom 7 - 3 Täby FC Vit    
04050613 lö 04/05 17:45 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall F08 Grp A IBF Leksand 1 - 2 IK Sirius IBK - Blå    
04050713 lö 04/05 17:45 lö 04/05 Norethallen P03 Grp B IBK Göteborg 4 - 2 Samuelsdals IF    
04050414 lö 04/05 18:30 lö 04/05 Idre Fjäll A F03 Grp A KAIS Mora UIF 1 1 - 2 Skoghalls IBK    
04050514 lö 04/05 18:30 lö 04/05 Idre Fjäll B F07 Grp A Hudik/Björkberg 5 - 1 KAIS Mora UIF 1    
04050114 lö 04/05 18:30 lö 04/05 Ishallen F03 Grp B Töjnan/Vallentuna 1 - 6 IBF Hedemora    
04050614 lö 04/05 18:30 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall F07 Grp B Storvreta IBK 2 4 - 2 KAIS Mora UIF 2    
04050714 lö 04/05 18:30 lö 04/05 Norethallen F03 Grp B Hudik/Björkberg IBK 3 - 0 Edebäck IBF    
04050415 lö 04/05 19:15 lö 04/05 Idre Fjäll A P04 Slutspel A 1/8 Final Västerhaninge IBK 5 - 0 KAIS Mora UIF 1    
04050515 lö 04/05 19:15 lö 04/05 Idre Fjäll B F07 Grp A FBC Bollnäs 1 - 5 Storvreta IBK 1    
04050115 lö 04/05 19:15 lö 04/05 Ishallen P04 Slutspel A 1/8 Final Hultsberg/Björkås IBF 2 - 9 Telge SIBK    
04050615 lö 04/05 19:15 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall F07 Grp B Strömsbro IF 2 - 3 Almunge IK F06/07    
04050715 lö 04/05 19:15 lö 04/05 Norethallen F03 Grp A Täby FC 5 - 1 KAIS Mora UIF 2    
04050416 lö 04/05 20:00 lö 04/05 Idre Fjäll A F04 Slutspel A 1/4 Final IK Sirius IBK 1 3 - 0 Rättvik IBF Leksand    
04050516 lö 04/05 20:00 lö 04/05 Idre Fjäll B P04 Slutspel B 1/8 Final Farsta IBK 2 4 - 3 Vendelsö IK 1    
04050116 lö 04/05 20:00 lö 04/05 Ishallen F04 Slutspel A 1/4 Final Täby FC 1 - 2 IK Sirius IBK 2    
04050616 lö 04/05 20:00 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall P04 Slutspel B 1/8 Final Nynäshamns IBK 0 - 5 Gottsunda IBF    
04050716 lö 04/05 20:00 lö 04/05 Norethallen P03 Grp B Täby FC Vit 3 - 3 Björklinge BK 1    
04050417 lö 04/05 20:45 lö 04/05 Idre Fjäll A P03 Grp B Västerås IBS Ungdom 3 - 2 IBK Göteborg    
04050517 lö 04/05 20:45 lö 04/05 Idre Fjäll B F04 Slutspel B 1/4 Final Vindelns IF 3 - 1 Storvreta IBK    
04050117 lö 04/05 20:45 lö 04/05 Ishallen P03 Grp A Björklinge BK 2 2 - 3 Sundsvall FBC    
04050617 lö 04/05 20:45 lö 04/05 Mora Gymnasium Sporthall F08 Grp A KAIS Mora UIF Vit 0 - 8 IBF Leksand    
04050717 lö 04/05 20:45 lö 04/05 Norethallen F04 Slutspel B 1/4 Final FBC Bollnäs 1 - 4 Nacka Wallenstam IBK    
04050418 lö 04/05 21:30 lö 04/05 Idre Fjäll A P03 Grp A Telge SIBK 0 - 3 Insjöns IF BK